اشتباه ، مسئله ، مشکل فرهاد اصلانی بازیگران زن

اشتباه ، مسئله ، مشکل: فرهاد اصلانی بازیگران زن لیلا حاتمی تلویزیون سینمایی بازیگری بیوگرافی سینمای دختران بازیگر ایرانی

گت بلاگز وب‌گردی توزیع 30 میلیارد تومان خسارت جهت سیل خوزستان

رئیس شرکت مدیریت بحران کشور از توزیع 30 میلیارد تومان خسارت جهت سیل فروردین ماه استان خوزستان خبر داد.

توزیع 30 میلیارد تومان خسارت جهت سیل خوزستان

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، اسماعیل نجار اظهار کرد: به طور کلی در هر اتفاق ای، بعد از مدت کوتاهی با برآوردی که دستگاه های اجرایی استان محل اتفاق انجام می دهند، بعد از تأیید استاندار آن منطقه، میزان برآورد خسارات به شرکت مدیریت بحران ارسال می شود.

عبارات مهم : کشاورزی – مدیریت
وی افزود: شرکت مدیریت بحران نیز بر اساس دستورالعمل هایی که دارد جمع بندی های مورد نیاز را انجام می دهد و سپس جمع بندی ها جهت شرکت برنامه و بودجه ارسال می شود. فرآیند پرداخت خسارات در شرکت برنامه بودجه باید طی شود تا اعتبارات موردنظر در بحث پرداخت خسارات انجام گیرد.

نجار، با بیان این که از سوی شرکت مدیریت بحران 30 میلیارد تومان خسارت به خوزستان تخصیص داده شده است هست، تصریح کرد: خسارت های پرداخت شده است به استان خوزستان جهت بحث زیرساخت ها و خسارت هایی است که به آن ها وارد شده است هست.

وی گفت: در بحث برآورد خسارات، استان های آسیب دیده آماری ارائه می دهند ولی شرکت مدیریت بحران بر اساس دستورالعمل هایی که دارد، میزان خسارات را برآورد می کند و سپس جهت پرداخت از محل ماده 10 و 12 در اختیار شرکت برنامه و بودجه قرار می دهد.

نجار، در خصوص پرداخت خسارات واردشده به کشاورزان در بحث سیل فروردین ماه عنوان کرد: دولت در بخش کشاورزی جهت پرداخت خسارات دو راهکار را پیشنهاد داده هست. یکی از پیشنهادات بند «و» تبصره 13 است مبنی بر این که سود وام های خسارت دیدگان را دولت جهت سه سال پرداخت کند.

وی افزود: راهکار دوم از طریق صندوق توسعه بیمه محصولات کشاورزی است که دولت از محل ماده 10 و 12 که مربوط به مدیریت بحران در کشور هست، خسارت ها را پرداخت می کند. امسال قانونگذار یک هزار و 350 میلیارد تومان جهت این صندوق آینده نگری کرده است .

نجار خاطرنشان کرد: در بحث کشاورزی بر اساس دو روش صندوق بیمه محصولات کشاورزی و پرداخت سود تسهیلات به وسیله دولت، خسارات کشاورزان جبران می شود و مبلغی به صورت نقدی به آن ها داده نمی شود.

وی گفت: جهت منزل هایی که در روستاها به طور کامل تخریب شده است باشند، 20 میلیون تومان تسهیلات و 5 میلیون تومان به صورت بلاعوض داده می شود. همچنین 2 میلیون تومان نیز به صورت معیشتی به خسارت دیدگان کمک می شود البته خسارات از سوی شرکت مدیریت بحران بر اساس دستورالعملی که دارد برآورد می شود.
منبع: ایسنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: کشاورزی | مدیریت | برنامه | محصولات | خوزستان | تسهیلات | صندوق | خسارت | میلیون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz