اشتباه ، مسئله ، مشکل فرهاد اصلانی بازیگران زن

اشتباه ، مسئله ، مشکل: فرهاد اصلانی بازیگران زن لیلا حاتمی تلویزیون سینمایی بازیگری بیوگرافی سینمای دختران بازیگر ایرانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برگزاری سوپر جام در هاله‌ای از ابهام ، سفر استقلال به ترکیه

استقلالی‌ها در حالی پایتخت کشور عزیزمان ایران را به مقصد استانبول ترک کردند که هنوز مدت اردو و وقت بازگشت آن‌ها به پایتخت کشور عزیزمان ایران مشخص نیست. 

برگزاری سوپر جام در هاله‌ای از ابهام ، سفر استقلال به ترکیه

سفر استقلال به ترکیه/ برگزاری سوپر جام در هاله ای از ابهام

عبارات مهم : ایران

استقلالی ها در حالی پایتخت کشور عزیزمان ایران را به مقصد استانبول ترک کردند که هنوز مدت اردو و وقت بازگشت آن ها به پایتخت کشور عزیزمان ایران مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، کاروان تیم فوتبال استقلال عصر سه شنبه پایتخت کشور عزیزمان ایران را به مقصد استانبول ترک کرد تا اردوی آماده سازی خود را جهت حضوری پر قدرت در لیگ هجدهم در کشور ترکیه برگزار کند.

قرار است در این کشور مجید حسینی، سرور جپارف و مامه تیام خود را به کادر فنی معرفی کنند و ضمن تمدید قرارداد با استقلال نخستین جلسات تمرینی خود را با این تیم در کمپ آبی ها که در حوالی شهر استانبول است برگزار کنند.

برگزاری سوپر جام در هاله‌ای از ابهام ، سفر استقلال به ترکیه

مهدی قائدی نیزبا وجود مصدومیتی که در تمرینات تیم ملی امید برایش ایجاد شده است بود، همراه استقلالی ها راهی اردو استانبول شد.

استقلالی ها در حالی امروز (سه شنبه) به ترکیه سفر می کنند که وقت دقیق بازگشت آن ها به کشور عزیزمان ایران مشخص نیست و همین باعث می شود برگزاری سوپر جام بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار بگیرد. اگر شرکت لیگ از موضع خود کوتاه نیاید و بخواهد این دیدار را برگزار کند، استقلالی ها مجبور هستند سفر خود را در کم تر از ۱۰ روز به آخر برسانند و پیش از ۲۹ تیر ماه به کشور عزیزمان ایران باز گردند.

استقلالی‌ها در حالی پایتخت کشور عزیزمان ایران را به مقصد استانبول ترک کردند که هنوز مدت اردو و وقت بازگشت آن‌ها به پایتخت کشور عزیزمان ایران مشخص نیست. 

در غیر این صورت اگر استقلالی ها بتوانند مسوولان شرکت لیگ را جهت به تعویق انداختن این دیدار راضی کنند، اردوی خود را ادامه خواهند داد و اوایل مردادماه به پایتخت کشور عزیزمان ایران باز خواهند گشت.

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | استقلال | برگزاری | استقلال | استانبول | سفر به ترکیه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz