اشتباه ، مسئله ، مشکل فرهاد اصلانی بازیگران زن

اشتباه ، مسئله ، مشکل: فرهاد اصلانی بازیگران زن لیلا حاتمی تلویزیون سینمایی بازیگری بیوگرافی سینمای دختران بازیگر ایرانی

گت بلاگز اخبار حوادث ربودن دختر خردسال به خاطر 2 النگو

زوج جوان که به اتهام کودک ربایی و دزدی النگوهای طلای دختری خردسال بازداشت شده‌اند، منکر جرایمشان شدند. 

ربودن دختر خردسال به خاطر 2 النگو

ربودن دختر خردسال به خاطر 2 النگو

عبارات مهم : بازداشت

زوج جوان که به اتهام کودک ربایی و دزدی النگوهای طلای دختری خردسال بازداشت شده است اند، منکر جرایمشان شدند.

به گزارش جام جم، اوایل خرداد امسال مرد طلافروشی همراه همسرش به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده و از زن و مردی به اتهام کودک ربایی و دزدی دو عدد النگوی طلای دختر خردسالشان شکایت کردند.

ربودن دختر خردسال به خاطر 2 النگو

مادر این کودک در شکایتش گفت: آن روزدخترم همراه مادربزرگش به مسجد محله مان در یافت آباد رفت. قرار شد من سراغشان بروم. به حوالی مسجد که رسیدم، متوجه زنی شدم که دختر فرزند ای را زیر چادرش مخفی کرده بود. بعد هم خودروی پرایدی برابر او توقف کرد و همراه دختربچه سوار شدند. دختربچه گل سری شبیه دخترم داشت ولی صورتش مشخص نبود. به مادربزرگ خانواده زنگ زدم که متوجه شدم دخترم ناپدید شده است است.

به تعقیب خودروی پراید پرداختم که بعد از چند خیابان آن را گم کردم. با شوهرم تماس گرفتم و از او خواستم عنوان را به پلیس اطلاع دهد. خودم هم به جست وجو در اطراف پرداختم. آخر بعد ازساعاتی جست وجو دخترم را در یکی از بوستان های یافت آباد درحالی یافتم که بشدت ترسیده بود و گریه می کرد. متوجه شدم، زن کودک ربا دو النگوی طلای دخترم را بریده و بعد از دزدی فرار کرده است.

زوج جوان که به اتهام کودک ربایی و دزدی النگوهای طلای دختری خردسال بازداشت شده‌اند، منکر جرایمشان شدند. 

زن جوان ادامه داد: زمانی که با دخترم حرف زدم متوجه شدم، داخل خودروی پراید دختر دیگری بوده که زن کودک ربا را مادر صدا می کرد. احتمال می دهم او با همدستی شوهر و کمک دخترش این دزدی ها را انجام می دهد.

متهمان فراری تحت تعقیب ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفتند. ماموران به تحقیق از کودک خردسال پرداختند که معلوم شد زن کودک ربا با دیدن وی در خیابان به بهانه این که می خواهد وی را نزد مادربزرگش ببرد دستش را گرفته و ربوده هست. بعدهم او را داخل خودرویی انداخته و با خود برده اند. بعد از ساعاتی النگوهایش را دزدیده و او را در بوستان رها کرده اند. ماموران با مشخصاتی که از زن و مرد کودک ربا به دست آوردند به صورت نگاری از آنها پرداختند و جست وجو جهت دستگیری آنها ادامه یافت. همچنین دستور توقیف خودروی آنها صادر شد. با گذشت9ماه از این ماجرا آخر ماموران ردی از خودروی مورد نظر یافتند و معلوم شد صاحب آن زنی میانسال است.

مالک ماشین چند روز پیش جهت تحقیقات به اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران احضار شد. با تحقیق از این زن معلوم شد ماشین را در اختیار دامادش قرار داده تا اوکارکند. از ماجرای کودک ربایی و دزدی النگوهای دختر شاکی خبر ندارد. با توجه به گفته های این زن، دامادش شناسایی و بازداشت شد .

ربودن دختر خردسال به خاطر 2 النگو

متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی و با انکار دزدی و همدستی در کودک ربایی ادعای عجیبی را مطرح کرد و به افسر تحقیق گفت: آن روز من و فرزند خردسالم در حال بازگشت به منزل بودیم که در میانه راه زنی غریبه که دختر خردسالی همراهش بود، به عنوان مسافر دربستی سوار خودرویم شدند. کودک گریه می کرد و فریاد می زد این زن مادرم نیست، نجاتم دهید. ولی زن جوان مدعی شد که دختر خودش است و بهانه گیر شده است و به همین خاطر دروغ می گوید .

وی افزود: آن زن دو النگو را ازدست دختر خردسال در آورد و بعد یکی از آنها را بابت کرایه به من داد و چند کوچه پایین تر پیاده شد. طلا را گرفتم و آنها را پیاده کردم. چند روز بعد النگوی طلا را فروختم و کمی از بدهی هایم را پرداخت کردم.

زوج جوان که به اتهام کودک ربایی و دزدی النگوهای طلای دختری خردسال بازداشت شده‌اند، منکر جرایمشان شدند. 

ماموران که احتمال می دادند زن فراری همسر این مرد باشد، او را نیز بازداشت کردند که وی در بازجویی ها هرگونه همدستی با شوهرش را انکار کرد. این در حالی است که دختر خردسال زمانی که در مواجهه حضوری با همسر متهم قرار گرفت، او را به عنوان همان زنی معرفی کرد که وی را ربوده و طلاهایش را دزدیده است.

تحقیقات از زوج بازداشت شده است در پلیس آگاهی جهت رازگشایی از دیگر جرایمشان ادامه دارد.

ربودن دختر خردسال به خاطر 2 النگو

واژه های کلیدی: بازداشت | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz