اشتباه ، مسئله ، مشکل فرهاد اصلانی بازیگران زن

اشتباه ، مسئله ، مشکل: فرهاد اصلانی بازیگران زن لیلا حاتمی تلویزیون سینمایی بازیگری بیوگرافی سینمای دختران بازیگر ایرانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی کم کردن دما در سواحل شمالی ، ورود سامانه بارشی تازه به کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور و کم کردن دما در سواحل شمالی و نیمه شمالی کشور خبر داد. 

کم کردن دما در سواحل شمالی ، ورود سامانه بارشی تازه به کشور

ورود سامانه بارشی تازه به کشور/ کم کردن دما در سواحل شمالی

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور و کم کردن دما در سواحل شمالی و نیمه شمالی کشور خبر داد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، در خصوص اوضاع هوای کشور در روز جاری گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیشیابی هواشناسی به تدریج با نفوذ سامانه بارشی از شمال غرب به کشور، ابرناکی همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در استان های شمال غرب، غرب و دامنه های البرز مرکزی آینده نگری شده است است.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی افزود: بیشترین بارش در این روز در جنوب استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، غرب کردستان و شمال زنجان است که احتمال سیلابی شدن مسیل ها در این مناطق وجود دارد.

کم کردن دما در سواحل شمالی ، ورود سامانه بارشی تازه به کشور

وی ادامه داد: این سامانه بارشی در روز دوشنبه باعث بارش های پراکنده در سواحل شرقی خزر، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی خواهد شد و همچنین در روز جاری (یکشنبه) با شمالی شدن جریانات، دریای خزر مواج شده است و کم کردن دما از بعدازظهر امروز در سواحل شمالی کشور و در روز دوشنبه در شمال شرق کشور آینده نگری می شود.

وظیفه افزود: در روز یکشنبه (روز جاری) جهت بعضی مناطق غرب و مرکز، باد و گردوخاک آینده نگری می شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور و کم کردن دما در سواحل شمالی و نیمه شمالی کشور خبر داد. 

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی در ادامه در خصوص اوضاع هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز گفت: پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز یکشنبه پنجم فروردین ماه نیمه ابری در بعدازظهر و زیاد کردن ابر، گاهی وزش باد شدید و رگبار و باران و احتمال رعدوبرق وجود دارد که بیشینه دمای آن ۲۸ و کمینه آن ۱۶ درجه خواهد بود.

وی با بیان اینکه در روز دوشنبه نیز پایتخت کشور عزیزمان ایران هوایی نیمه ابری همراه با وزش باد در بعدازظهر با احتمال بارش دارد، گفت: ولی در روز سه شنبه هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران صاف و گاهی وزش باد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: ایران | هواشناسی | هوای پایتخت | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz